Blog

Piękno Doliny Sanu

Spokojne Beskidy Wschodnie

Bieszczady to obszar niewysokich pasm górskich zlokalizowanych na obszarze Polski, Ukrainy i Słowacji. To piękne łańcuchy górskie cechujące się specyficzną aurą, rzadko spotykaną w innych regionach Polski roślinnością oraz zwierzyną jak i różnorodnym ułożeniem sieci rzecznej i łańcuchów górskich. Pomimo tego że nie stanowią wysokich łańcuchów górskich na południu Polski, to mimo wszystko spacery w tej części Karpat przynoszą Polakom wiele przyjemności.

Rozmaite trasy turystyczne odwiedzane są każdą porą natomiast sąsiadowanie z obszarami chronionymi leżącymi na terenie sąsiednich państw urozmaica przebywanie w Bieszczadach.

Urocza Dolina Sanu

pola i góry
Jednym z najpiękniejszych miejsc położonych na terenie północnych Bieszczadów jest Park Krajobrazowy Doliny Sanu. Stanowi otulinę Parku Narodowego w Bieszczadach i chroni przed wpływem działań ludzkich. Specyficzny nastrój dostarczają stare leśne ostępy, które tworzą azyl dla dużych ssaków. Przebywanie w tym pięknym zakątku wiąże się z rozmaitymi przeżyciami. Imprezy integracyjne w górach dla nowych gości, piękne szlaki, niespotykane rzeźby terenu a także ogromna forma zróżnicowania życia powodują, iż turyści z przyjemnością powracają do tego zakątka Ziemi. Pobyt na terenie Doliny Sanu nie wiąże się tylko z obserwowaniem jego szaty roślinnej lecz również z byciem w specjalnym obszarze chronionych siedlisk i ptactwa.

Najlepsze góry na wakacje

W obrębie parku jest zaledwie kilka wsi. Turyści wizytują w gospodarstwach do tego celu przeznaczonych lub ośrodkach wczasowych które sąsiadują z pięknymi lasami. Interesującą propozycję pobytu w górach umożliwia Zielona Polana imprezy integracyjne w górach. Jest to ośrodek zlokalizowany w malowniczej okolicy Doliny Sanu gwarantuje relaks dla całej rodziny ale również kolonistom. A to dlatego, że mogą oni liczyć na wiele przyjemności, między innymi zabawy integracyjne, przyrodnicze wycieczki oraz spływy kajakiem.
szczyt gór
Karpaty Wschodnie są doskonałym miejscem do wypoczynku.Nie są zapełnione przez gości jak w Zakopanym a ponadto rzadkie okazy fauny i flory wzbogacają przebywanie na tym obszarze. Pasma górskie Bieszczadów bywają najskuteczniejszym środkiem na odstresowanie. Zapewniają energię i umożliwiają niespotykany odpoczynek.