Blog

Poznaj nadzwyczajną markę ubranek dziecinnych – Kids on the moon!

Pomimo, że każde dziecko jest inne to rodziciele chcą dla nich jednego – żeby czuły się przyzwoicie i bez przeszkód spełniały swoje marzenia. Z myślą o malutkich fantastach przygotowaliśmy oryginalne ubranka dziecięce, które zezwolą czuć się Twojemu dziecku niebywale.

Jak to się rozpoczęło
Wszystkie rodzicielki znają tę sytuację – wszystkie ubranka w punktach sprzedaży wyglądają tak samo, a my chcemy, żeby nasze dzieci wyglądały niebywale, bowiem jakkolwiek takie właśnie są! W 2012 roku, Magda, mama Loli i Mikołaja, postanowiła rozwiązać ten problem – utworzyła interesującą kolekcję ubranek dziecięcych, które pozwalają jej pociechom wyglądać zupełnie inaczej aniżeli inni.

Wzór ponad wszystko

Po kilku miesiącach aktywności stworzone przez nią nieszablonowe ubranka stały się rozpoznawalną marką na lokalnym rynku. W projektach Magdy nie odnajdziemy przesłodzonych pluszaków lub superbohaterów w agresywnych odcieniach – to ubranka z elegancją, spełniające wyczekiwania rodziców, a przede wszystkim odpowiadając wymaganiom ich pociech.
Ubranka Kids on the Moon charakteryzują wyważone kolory oraz fasony, które zezwolą na konstruowanie przyzwoicie skomponowanych kompletów – już nie musimy tracić czasu i martwić się o to, że strój Waszego potomka jest niespójny, bowiem wszystkie detale stroju do siebie pasują.
Odpowiedniej jakości materiały kluczem do sukcesu
Innowacyjne ubranka dziecięce marki kids on the moon skonstruowane przez Magdę to szkice skonstruowane z myślą o potomkach. Miękkie i naturalne tkaniny ułatwią brzdącom zabawę i dzielnie zniosą ich każdego dnia przygody. Marka wykorzystuje tylko optymalne materiały, a szycie odbywa się w Polsce, a nie jak u większości konkurencji, w państwach azjatyckich.

Szczególna propozycja

Marka oferuje wzniosłej jakości artykuły, w tym bluzy, koszulki, spodnie lub sukienki. Jej reprezentacyjnym artykułem jest tiulowa księżycowa spódniczka w odcieniach tęczy. Czarowne konfekcje będą towarzyszyć milusińskim każdego dnia, dając Ci pewność, że dzieci będą czuć się w nich przyzwoicie i niebywale. Bo maluchy zasługują na to, co najlepsze!